• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony
Szkolny konkurs na kartkę okolicznościową z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień
I miejsce – Alicja Pieróg 4a
II miejsce – Julia Ostrowska 6a
III miejsce – Katarzyna Kocińska 6a
Wyróżnienia:
Zuzanna Kossakowska 5a
Wyniki konkursu na poziomie klas VII-VIII:
I miejsce – Kacper Kossakowski 8a
II miejsce – Julia Jaguś 8c
III miejsce – Liwia Jankiewicz 7a
Wyróżnienia:
Emilia Szczypka 8a
Ordery Życzliwości
Aleksandra Walczybok
Mateusz Mróz
Lena Milka
Aleks Karpiński
Natalia Bienias
Maja Wojas
Hanna Naskręt
Katarzyna Kocińska
Kornelia Pawlak
Mikołaj Tuszyński
Michał Pluta
Weronika Kiesewetter
Magdalena Lisiak
Kacper Skibniewski
Maria Kiesewetter
Weronika Górska
Szymon Węgrzyn
Oliwier Różański
Konkurs" ABC udzielania pierwszej pomocy"
Miło nam poinformować ,że drużyna naszej szkoły w składzie:
Milena Jurczenko 8e
Alan Orzechowski 8e
Wojciech Turczyński 8e
zajęła II miejsce drużynowo w Powiatowym Konkursie "ABC Udzielania Pierwszej Pomocy"
Szkolny Konkurs Fotograficzny Moja zaczytana rodzina
Kategoria wiekowa kl. IV-VIII
I miejsce
Aleks Karpiński kl.4d
II miejsce
Aleksander Caboń kl.4a
III miejsce
Patryk Ociepa kl.6b
Wyróżnienie
Lena, Alan Orzechowscy kl.5a, 8e
WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „Dolnośląskim szlakiem – cuda natury i architektury”
Jakub Szymczak I miejsce (nagroda specjalna za prezentację)
Anita Soroń III miejsce (nagroda specjalna za prezentację)
Konkurs Plastyczny z okazji X Powiatowego Dnia Dawcy Szpiku
I miejsce - Maria Bujnowska 8d
IV Powiatowy Konkurs Czytelniczo - Filmowy "Książki na ekrany!"
I miejsce zdobyły Maja Gezella i Weronika Górska z klasy 7d za film pt. "Balladyna".
II miejsce zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 1, a na III miejscu uplasowała się uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Dzierżoniowie.
Szkolny konkurs fotograficzny "Piękno naszego morza"

 I miejsce
Celina Kosińska kl. 7e
Milena Sowa kl. 5c
II miejsce
Liwia Jankiewicz kl. 6a
III miejsce
Milan Kosiński kl. 4c
Wyróżnienia
Julia Ostrowska kl. 5a
Maria Bujnowski kl. 8d
Natan Chyliński kl. 4c
Natalia Szkarłat kl. 8a
Łukasz Marut kl. 3c
Alan Spólny kl. 5c
Kornelia Pawlak kl. 5b

XIII Diecezjalny Konkurs Papieski
którego tematem był :
„Święty Jan Paweł II- apostoł pokoju i pojednania”

I miejsce za prace plastyczna w klasach 1-3 zdobył
Jan Mucha z kl. 3c
I miejsce za prezentacje multimedialną w klasach 7- 8 zdobył

Łukasz Duda z klasy 7 a

Konkurs " Moja aktywność fizyczna w obiektywie"
I miejsce:
Julia Jaguś 7c
II miejsce:
Aneta Kuberska 8f
III miejsce:
Otylia Czarnecka 8f
Aleksandra Karpińska 8f
Aleksander Rojek 8a
wyróżnienia: Bednarski Miłosz 4a, Kuriata Milena 7e, Buganiuk Lena 5b
Szkolny konkurs pt. Moje działania ekologiczne
I miejsce
Olga Paczyńska klasa 8d
II miejsce
Otylia Czarnecka klasa 8f
Aleksandra Karpińska klasa 8f
III miejsce
Maja Marmol klasa 7e
Międzyszkolny Konkurs Sudoku
II miejsce - Aleksandra Białek 8a
XXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"
w kategorii „młodsi” (klasy IV-VI)
I miejsce zajęła Zuzanna Kossakowska z klasy 4a, która jako laureatka etapu powiatowego weźmie udział w finale wojewódzkim organizowanym przez Kłodzki Ośrodek Kultury
Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 6b - Kornelia Romaniuk.
W kategorii „starsi” (klasy VII-VIII):
III miejsce zajął uczeń kl. 7a – Kacper Kossakowski
Powiatowy Konkurs Ortograficzny "As Ortografii 2022"
1 miejsce - Mateusz Wiśniewski z kl.8b
2 miejsce - Julia Cuper z kl.7b
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 6-8

1 miejsce - tytuł Mistrza Ortografii Szkoły zdobył Mateusz Wiśniewski z kl.8b

2 miejsce - tytuł Wicemistrza Ortografii Szkoły zdobyła Julia Cuper z kl.7b

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia
Uczennica Aleksandra Marczuk z klasy 8c zajęła I miejsce
Czytelnictwo w I półroczu
Klasy 4-6
I miejsce - 4C (5,74)
II miejsce - 6B (4,11)
III miejsce - 4B (3,39)
Klasy 7-8
I miejsce - 8F (2,23)
II miejsce - 7D (2,17)
III miejsce - 7E (2,09)
Konkurs Literacko-Informatyczny "Mój wymarzony zawód"

1 miejsce Liwia Jankiewicz 6a i Maja Brzuszkiewicz 8d
2 miejsce Anna Krawczuk 8d, Aneta Kuberska 8f i Miłosz Zagórski 7a
3 miejsce Julia Ostrowska 5a i Gabriela Rozwadowska 5b

Konkurs Fotograficzno-Zawodoznawczym pod nazwą Mój Zawód -
Moja Przyszłość adresowanym do uczniów klas 4-8.

Na poziomie klas 4-8:
1 miejsce Magdalena Górecka 6a, Milan Kosiński 4c
2 miejsce Zuzanna Kossakowska 4a, Julia Ostrowska 5a, Aneta Kuberska 8f
3 miejsce Eliza Hernes 5c, Kornelia Pawlak 5b, Kacper Kossakowski 7a, Alan Spólny 5c

Uprzejmie informuję, że na stronie konkursowej zDolny Ślązak pojawiła się informacja o kwalifikacjach do etapu powiatowego następujących konkursów: matematyka, chemia, fizyka, geografia, biologia.

Nasi uczniowie zakwalifikowali się do następujących konkursów:
- matematyka - Mateusz Wiśniewski;
- geografia - Łukasz Duda.
Serdecznie gratulujemy Uczniom i życzymy sukcesów na etapie powiatowym.

Wyniki w Szkolnym Konkursie Fotograficznym pod nazwą Moja Ojczyzna w obiektywie:

Na poziomie klas 4-6
1 miejsce Liwia Jankiewicz 6a
2 miejsce Milena Sowa 5c
3 miejsce Gabriela Rozwadowska 5b

Na poziomie klas 7-8
1 miejsce Blanka Siekirka 8c
2 miejsce Aleksander Sapleta 7d
3 miejsce Oskar Jabłoński 8b

Konkursu Kangur Matematyczny 2021

- Mateusz Mróz,
- Wojciech Miśków,
- Mikołaj Musiał,
- Jarosław Duda,
- Magdalena Szczypka,
zdobyli wyróżnienie w Konkursie Kangur.

Szkolny konkurs fotograficzny - Moje Działania ekologiczne.

I miejsce - Aleksandra Marczuk z klasy 7c
II miejsce - Aneta Kuberska z klasy 7f
III miejsce - Liwia Jankiewicz z klasy 5a

Wojewódzki Konkurs "Dolny Śląsk - Cuda natury i architektury"

Laureatką etapu wojewódzkiego w/w konkursu
w dwóch kategoriach została uczennica klasy 7a
Julia Hryniewicz,która zdobyła :
- I miejsce i nagrodę specjalną za prezentację o Dolnym Śląsku
- II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Dolnym Śląsku

Konkurs "Moja aktywność fizyczna w obiektywie"

I miejsce:
Weronika Górska kl.6d
Kornelia Romaniuk kl.5b
II miejsce:
Michał Ignatowski kl.5a
Julia Jaguś kl.6c
III miejsce:
Kornelia Pawlak kl.4b
Wiktor Grzegorczyk kl.6a

Konkurs plastyczny "Dbamy o naszą planetę"

II miejsce - Dariusz Piwowar z klasy 7b
wyróżnienia - Kacper Kossakowski z klasy 6a oraz Aneta Kuberska z klasy 7f

Konkurs Fotograficzno-Czytelniczym pod nazwą "Portret z książką"

Na poziomie klas 4-5:
1 miejsce Liwia Jankiewicz 5a, Julia Ostrowska 4a, Kornelia Pawlak 4b, Dominik Giżycki 4a, Patryk Ociepa 4b
2 miejsce Maja Czerwonajcio 4a, Milena Sowa 4c, Kacper Gębski 5a, Stanisław Falender 5b
3 miejsce Kornelia Romaniuk 5b, Anna Stachura 4c, Karolina Stachura 4c, Vlad Vladov 5a

Na poziomie klas 6-8:
1 miejsce Milena Kuriata 6e, Aleksandra Marczuk 7c, Martyna Duda 8a
2 miejsce Aneta Kuberska 7f, Zuzanna Zawadzka 6a, Kacper Kossakowski 6a, Oskar Łebek 6c
3 miejsce Adrian Stolarczyk 7d, Amelia Latacz 6a, Natalia Latacz 8a

Do III etapu wojewódzkiego konkursu "Cuda natury i architektury"

zakwalifikowali się następujący uczniowie:
 

Emilia Dudojć
Julia Hryniewicz
Izabela Micherda
Julia Sak
Maja Skowron
Mateusz Wiśniewski

Diecezjalny konkurs organizowany przez Referat misyjny Świdnickiej Kurii Biskupiej. Konkurs „Postać na Wielki Post 2021”

Wyróżnienie w konkursie zdobyły uczennice:
Martyna Duda oraz Adriana Kuś z klasy 8a. 

Szkolny konkurs ekologiczny Potyczki ekologiczne

I miejsce - Milena Jurczenko z klasy 6e
II miejsce ex aequo
Kacper Kossakowski z klasy 6a
Wojciech Turczyński z klasy 6e
Miłosz Zagórski z klasy 6a
III miejsce Alan Orzechowski z klasy 6e

 
Wojewódzki konkurs zDolny Ślązak - geografia
Jarosław Duda został finalistą etapu wojewódzkiego konkursu zDolny Ślązak z geografii

 

Konkurs zorganizowany w ramach Projektu z ZUS, miejsca na podium zdobyli:
I miejsce - Zuzanna Nowak - 8b oraz Martyna Duda - 8a
II miejsce - Milena Sowa - 4c oraz Natalia Jarominiak - 8b
III miejsce - Olaf Sobczak - Szmal - 8b oraz Julia Machowska - 8b
Wszystkie prace zostaną zakwalifikowane do etapu regionalnego.
 

Konkurs Literacko-Informatyczny Mój wymarzony zawód:

Na poziomie klas 4-6:
1 miejsce Liwia Jankiewicz 5a
2 miejsce Julia Ostrowska 4a, Hanna Prokop 4b, Gabriela Rozwadowska 4b, Maja Rudnicka 5a
3 miejsce Kacper Kossakowski 6a, Urszula Banaś-Politowska 6b

Na poziomie klas 7-8:
1 miejsce Natalia Latacz 8a, Karol Zemankiewicz 8a, Maja Brzuszkiewicz 7d
2 miejsce Aleksandra Nowak 7g, Martyna Duda 8a
3 miejsce Aleks Osak 7b

Konkurs Literacko-Informatycznym Mój wymarzony zawód

1.Julia Ostrowska 4a
2.Gabriela Rozwadowska 4b
3.Hanna Prokop 4b
4.Liwia Jankiewicz 5a
5.Maja Rudnicka 5a
6.Kacper Kossakowski 6a
7.Urszula Banaś-Politowska 6b
8.Aleks Osak 7b
9.Ola Nowak 7g
10.Maja Brzuszkiewicz 7d
11.Martyna Duda 8a
12.Karol Zemankiewicz 8a
13.Natalia Latacz 8a

Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zimowy krajobraz"
1 miejsce Liwia Jankiewicz 5a, Julia Ostrowska 4a, Milena Sowa 4c
2 miejsce Celina Kosińska 6e, Dominik Zieliński 6d, Kacper Kossakowski 6a, Patrycja Podczaszy 6a
3 miejsce Hanna Mierzejewska 6a, Maria Pawlaczek 6a

Wyróżnienie:
Dominik Giżycki 4a, Hanna Prokop 4b, Gabriela Rozwadowska 4b, Łukasz Duda 6a, Wiktor Grzegorczyk 6a, Katarzyna Kulej 6d, Milena Kuriata 6e, Julia Jaguś 6c

Wyniki konkursu na poziomie klas 7-8
1 miejsce Paweł Tomaszewski 7f
2 miejsce Maciej Bydłoszcz 8c
3 miejsce Otylia Czarnecka 7f, Emilia Caboń 7a

Wyróżnienie:
Adrian Stolarczyk 7d, Krzysztof Lendzion 7d, Jarosław Duda 8a, Maciej Latacz 8c

Mistrz wypracowań

Kacper Kossakowski z kl. 6a zajął 10. miejsce w ogólnopolskim konkursie "Mistrz wypracowań" w kategorii "Klasa 4-6" organizowanym przez Dyktanda.pl

CZYTELNICTWO UCZNIÓW W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

W pionie klas 4-6
I miejsce - 6D (śr. 2,89)
II miejsce - 5B (śr. 2,30)
III miejsce - 4C (śr. 1,84)
W pionie klas 7-8
I miejsce - 8A (śr. 1,97)
II miejsce - 7D (śr. 1,64)
III miejsce - 8E (śr. 1,48)

Szkolny Konkurs na kartkę multimedialną zaprojektowaną w Scratchu 

Laureatami zostali:

I miejsce
Emilia Dudojć 8c

II miejsce
Julia Opiłka 8a
Olga Paczyńska 7d
Natasza Baderko 7d

III miejsce
Kamil Kobryń 7d
Szymon Orłowski 7g
Wyróżnienie
Aneta Kuberska 7f
Jakub Łoś 7d

Gratulujemy serdecznie!

Szkolny konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim

I miejsce
Matylda Pięta 7d
II miejsce
Kasia Kocińska 4a
Kuba Wiśniewski 4c
III miejsce
Mikołaj Tuszyński 4c
Liwia Jankiewicz 5a
Wyróżnienia:
Celina Kosińska 6e
Julia Jaguś 6c
Oskar Jabłoński 7b

Szkolny Konkurs Fotograficzny Moja Ojczyzna w obiektywie

1 miejsce Liwia Jankiewicz 5a
2 miejsce Celina Kosińska 6e i Gabriela Rozwadowska 4b
3 miejsce Kacper Kossakowski 6a i Szymon Kasprzak 7b
Wyróżnienie:
Milena Kuriata 6e i Paweł Tomaszewski 7f

Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wakacyjna pocztówka"

1 miejsce Liwia Jankiewicz 5a
2 miejsce Patrycja Podczaszy 6a i Dominik Zieliński 6d
3 miejsce Jan Ignatowski 4a, Gabriela Rozwadowska 4b, Emilia Caboń 7a

Wyróżnienie:
Patryk Ociepa 4b, Łukasz Duda 6a, Kacper Kossakowski 6a, Celina Kosińska 6e, Milena Kuriata 6e, Szymon Kasprzak 7b, Hubert Ociepa 7c

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook