• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Szkolny konkurs na kartkę okolicznościową z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień

I miejsce - Nina Tuchorska 1a
II miejsce - Filip Babiarz 2c
III miejsce - Alan Drabik 2c
Wyróżnienia:
Michał Skwara 2a
Oliwia Rozwadowska 2a

Ordery Życzliwości

Karolina Walczybok
Lena Jędrzejczyk
Julian Rapacz
Oliwia Rozwadowska
Władysław Stanisławski
Jowita Juchno- Adamczyk
Aleksandra Łojewska
Antoni Szuszkiewicz- Czekała
Julia Glińska
Alicja Zemler

Szkolny Konkurs Fotograficzny Moja zaczytana rodzina

Kategoria wiekowa kl. I-III
I miejsce
Jakub Balcerzak kl.1b
II miejsce
Sebastian Stelmaszak kl.1a
III miejsce
Kaya Qannita kl. 1c
Amani Qannita kl. 3a
Wyróżnienie
Julia, Adam Morawscy kl. 1c, 2a

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I-III ,,Patron Szkoły"

Na poziomie klas pierwszych miejsca zdobyli:
1 miejsce Kacper Bizoń kl. 1c
2 miejsce Alicja Rudnicka kl. 1a
3 miejsce Mia Górski kl. 1b

Na poziomie klas drugich miejsca zdobyli:
1 miejsce Michał Młyńczyk kl. 2a
2 miejsce Hanna Kurzaj kl. 2b
3 miejsce Igor Polak kl. 2c

Na poziomie klas trzecich miejsca zdobyli:
1 miejsce Natasza Kurek kl.3c
Ola Rak kl. 3b
2 miejsce Kaja Zawadzka kl.3a
3 miejsce Antoni Skiba kl. 3d

XIII Diecezjalny Konkurs Papieski
którego tematem był :
„Święty Jan Paweł II- apostoł pokoju i pojednania”

I miejsce za prace plastyczna w klasach 1-3 zdobył
Jan Mucha z kl. 3c

Szkolny Konkurs ,,Wiedzy o Dzierżoniowie"

klasy 2:
I miejsce: Nina Wegner 2c
II miejsce: Maria Potaczek 2d

klasy 3
I miejsce: Jan Mucha 3c

II miejsce: Wiktor Antczak 3b

Szkolny Konkurs dla klas 3 ,,Mistrz Tabliczki Mnożenia”

I miejsce: Julia Rybitwa 3d
II miejsce: Alan Maniak 3c
III miejsce: Marcel Molenda 3a
IV miejsce: Mikołaj Jakimczyk 3d

Międzyszkolny Konkurs Pięknego czytania w SP 9

I miejsce Marta Duńska/ poziom klas drugich
II miejsce Oliwia Rozwadowska/ poziom klas pierwszych

Szkolny konkurs matematyczny klas III "Mistrz Tabliczki Mnożenia"

Laureatami zostali:

I m. Julia Rybitwa kl.3d
II m. Alan Maniak kl.3c
III m. Marcel Molenda kl.3a
IV m. Mikołaj Jakimczyk kl.3d

Laureaci będą reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Tabliczki Mnożenia", który odbędzie się w SP1.

Powiatowy konkurs ortograficzny

wyróżnienie - Daria Biel z klasy 3b

Miejski konkurs ortograficzny

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3 b, Daria Biel zajęła II miejsce w miejskim etapie Konkursu Ortograficznego klas III i będzie reprezentować naszą szkołę w etapie powiatowym w Szkole Podstawowej w Ostroszowicach. Gratulujemy również Aleksandrowi Caboniowi za zdobycie specjalnej Nagrody Dyrektora Szkoły oraz Zuzannie Stachyrze za udział w konkursie.

Konkurs Pięknego Czytania klas I - III

Laureatami na poziomie klas:

pierwszych zostali:
Im - Oliwia Rozwadowska kl.1a
II m - Iga Ławniczak kl.1a
III m - Filip Babiarz kl.1c
wyróżnienie otrzymał - Nataniel Rudnicki kl. 1b
klas drugich:
I m - Marta Duńska kl.2b
II m - Michał Oszczęda kl.2c
III m - Hanna Zakopiec kl.2d
wyróżnienie - Martyna Kuberska kl.2c
klas trzecich:
I m - Hanna Procków kl.3a
II m - Anastazja Piskor kl.3c
III m - Wiktor Kuta
wyróżnienie - Mateusz Mróz kl. 3b

Czytelnictwo w I półroczu

I miejsce - 1A (13,75)
II miejsce - 3A (12,12)
III miejsce - 2A (8,06)

Konkurs Fotograficzno-Zawodoznawczym pod nazwą Mój Zawód -
Moja Przyszłość adresowanym do uczniów klas 1-3.

1 miejsce Alan Drabik 1c, Łukasz Marut 3c
2 miejsce Ola Ancybus 1a, Nataniel Rudnicki 1b, Aleks Karpiński 3d
3 miejsce Emilia Wrona 1a, Martyna Kuberska 2c, Jowita Juchno-Adamczyk 1c, Alan Kuczyński 2b

Wyniki w Szkolnym Konkursie Fotograficznym pod nazwą Moja Ojczyzna w obiektywie:

Na poziomie klas 1-3
1 miejsce Bianka Wieczorek 1a
2 miejsce Alan Drabik 1c
3 miejsce Jowita Juchno-Adamczyk 1c i Michał Skwara 1a

Z okazji obchodów Tygodnia Patrona Szkoły w klasach I-III został zorganizowany konkurs plastyczny Patron szkoły.
Laureatami konkursu zostali:

KLASY PIERWSZE:
I m - Hanna Kurzaj kl. 1b
II m - Maria Janusz kl. 1a
III m - Hanna Haraf kl. 1c

KLASY DRUGIE:
I m - Zuzanna Bienias kl. 2d
II m - Nina Wegner kl. 2c
III m - Filip Augustynek kl. 2a
Witold Bagiński kl. 2b
Michał Rodak kl. 2b

KLASY TRZECIE:
I m - Karol Łobodziński kl. 3c
Nadia Tuchorska kl. 3a
II m - Antonina Przybyszewska kl. 3d
III m - Miłosz Owczarkiewicz kl. 3b.

ifx85069e96262b558b pucha1

III m - Miłosz Owczarkiewicz kl. 3b.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny Klas III ,,Z ortografią za pan brat".

I miejsce - Zuzanna Kossakowska z klasy 3a

DYP

Miejski Konkurs Ortograficzny klas III

dav

Uczennica klasy 3 a Zuzanna Kossakowska została laureatką Miejskiego Konkursu Ortograficznego klas III
Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT. Życzymy sukcesów w etapie powiatowym.

 

Szkolny Konkurs BUKIET MAJOWY

Miejsca 1 zajęli:
Gaweł Alicja 2a, Staniszewska Katarzyna 1d, Zemler Alicja 1d, Opiłka Maria 2a

Miejsca 2 zajęli:
Zakopiec Hanna 1d, Zakopiec Szymon 1d, Musiał Matylda 2a, Półtorak Szymon 2d, Naskręt Hanna 3c

Miejsca 3 zajęli:
Bienias Zuzanna 1d, Grzegorczyk Tomasz 2c, Januszek Tomasz 1d, Soboń Karolina 2c,
Tuchorska Nadia 2a

Konkurs plastyczny "Dbamy o naszą planetę"

I miejsce - Maja Wojtuń z klasy 2c
wyróżnienie - Zuzanna Kossakowska z klasy 3a

Konkurs Fotograficzno-Czytelniczym pod nazwą "Portret z książką"

Na poziomie klas 1-3:
1 miejsce Nadia Tuchorska 2a, Hanna Marchut 1d, Martyna Kuberska 1d, Filip Augustynek 1d
2 miejsce Zuzanna Bowcariwska 2d, Zuzanna Kossakowska 3a, Szymon Szaliński 3a
3 miejsce Gabriela Romaniuk 1c, Laura Gendziel 2b, Wiktoria Oszczęda 3c, Michał Oszczęda 1c

Szkolny Konkurs Plastyczny "Kim będę w przyszłości"

1 miejsce: Alicja Pieróg 2a, Maria Pieróg 2a, Matylda Musiał 2a, Zuzanna Kossakowska 3a

2 miejsce: Nadia Tuchorska 2a, Zuzanna Bienias 1d, Aleksander Caboń 2a

3 miejsce: Milan Kosiński 3c, Mikołaj Pietraszkiewicz 2a

Wyróżnienia:
Aleksandra Walczybok 2a, Amelia Nowak 2a, Daria Biel 2b, Liliana Kuriata 1c, Martyna Kuberska 1d

Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zimowy krajobraz"

1 miejsce Alicja Gaweł 2a, Karol Łobodziński 2c, Zuzanna Kossakowska 3a
2 miejsce Laura Gendziel 2b, Milan Kosiński 3c
3 miejsce Hanna Nowakowska 2c, Alekander Caroll 2c

Wyróżnienie:
Lilianna Kuriata 1c, Nina Wegner 1c, Nadia Tuchorska 2a, Aleksander Caboń 2a, Tomasz Grzegorczyk 2c, Szymon Ziemianowicz 2d, Maria Kłys 3a

CZYTELNICTWO UCZNIÓW W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

I miejsce - 3B (śr. 5,10)
II miejsce - 2A (śr. 4,09)
III miejsce - 3A (śr. 3,52)

Szkolny Konkurs Fotograficzny Moja Ojczyzna w obiektywie
1 miejsce Laura Gendziel 2b
2 miejsce Milan Kosiński 3c
3 miejsce Zuzanna Kossakowska 3a
Wyróżnienie:
Liliana Kuriata 1c i Maria Kłys 3a

Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wakacyjna pocztówka"

1 miejsce Karol Łobodziński 2c
2 miejsce Aleksander Caboń 2a
3 miejsce Milan Kosiński 3c

Wyróżnienie:
Zuzanna Bienias 1d, Lilianna Kuriata 1c, Nadia Tuchorska 2a, Laura Gendziel 2b, Natalia Bienias 3a, Zuzanna Kossakowska_3a

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook