Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Bohaterów Westerplatte
w Dzierżoniowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Drodzy Uczniowie,
po miesiącach wytężonej nauki nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki. Dziękując za wysiłek i współpracę życzę by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Bawcie się wspaniale na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. Wierzę, że wkrótce wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Drodzy Rodzice,
dziękuję za udział w wielu wydarzeniach, wsparcie różnych przedsięwzięć szkolnych, wsparcie i życzliwość, a także gotowość do współpracy. Życzę aby wakacje również dla Was były czasem beztroskiego wypoczynku.

Drodzy Nauczyciele,
składam Wam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.
Marzena Mieszko
dyrektor SP5

 

 

facebook