• Czcionka:
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

W ramach promocji czytelnictwa nasza szkoła organizuje różne działania wewnętrzne oraz uczestniczy w wydarzeniach zewnętrznych. Pierwsza wizyta w bibliotece to zajęcia zapoznawcze organizowane corocznie w ramach współpracy z Miejsko- Powiatową Biblioteką Publiczną dla wszystkich klas pierwszych. W bieżącym roku szkolnym wycieczki pod hasłem Pierwsza wizyta w bibliotece odbyły się w październiku. Uczestnicy zajęć zostali zapoznani z ofertą kulturalną i działalnością edukacyjną Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dzierżoniowie oraz zasadami wypożyczania książek. Wycieczki edukacyjne wpisały się w obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

spotkanie uczniów klasy 1a w bibliotece publicznej. uczniowie siedzą na krzesełkach

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook