• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości, ale także wspomnienie Świętego Marcina. W naszej szkole obchodziliśmy to święto w czwartek 10 listopada. Uczniowie klas ósmych zaprezentowali swoje prace projektowe z języka niemieckiego (witraże ukazujące żywot Świętego Marcina oraz lampiony w postaci gęsi). Ponadto odbyły się zajęcia kulturoznawcze na lekcjach j. niemieckiego. Uczniowie przygotowali także tematyczną gazetkę, która została wyeksponowana na szkolnym korytarzu.

prace projektowe z języka niemieckiego   prace projektowe witraże z języka niemieckiego 

gąska umieszczona w koszyku na wystawie   dwie gąski umieszczone w koszyku na wystawie

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook