Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Bohaterów Westerplatte
w Dzierżoniowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości, ale także wspomnienie Świętego Marcina. W naszej szkole obchodziliśmy to święto w czwartek 10 listopada. Uczniowie klas ósmych zaprezentowali swoje prace projektowe z języka niemieckiego (witraże ukazujące żywot Świętego Marcina oraz lampiony w postaci gęsi). Ponadto odbyły się zajęcia kulturoznawcze na lekcjach j. niemieckiego. Uczniowie przygotowali także tematyczną gazetkę, która została wyeksponowana na szkolnym korytarzu.

prace projektowe z języka niemieckiego   prace projektowe witraże z języka niemieckiego 

gąska umieszczona w koszyku na wystawie   dwie gąski umieszczone w koszyku na wystawie

 

 

facebook