Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Bohaterów Westerplatte
w Dzierżoniowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

W naszej szkole w sobotę 10 września odbył się Festyn Rodzinny na boisku szkolnym. Festyn otworzyła Pani Dyrektor Marzena Mieszko, a prowadził absolwent naszej szkoły - Jakub Ciąpała - tancerz i student. Podczas Festynu zorganizowano gry i zabawy integrujące uczniów, rodziców i nauczycieli oraz pokazy taneczne. Ponadto przygotowano różnorodne fanty, które cieszyły się wśród dzieci popularnością oraz przysmaki, jak kiełbaski, grochówkę i pyszne ciasta upieczone przez rodziców. Celem Festynu Rodzinnego była integracja społeczności szkolnej.

Uczniowie tańczą na boisku szolnym na festynie rodzinnym. Uczniowie i rodzice uczestniczący w loteri fantowej. Poczęstunek grochówką podczas festynu.Poczęstunek grochówką na festynie rodzinnym

Ucznowie bawiący się na Festnie rodzinnym.

 

facebook