• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

W dniu 1 września tradycyjnie rozpoczął się nowy rok szkolny 2021/2022. Z powodu pandemii COVID-19 apel przygotowano tylko dla klas pierwszych rozpoczynających edukację w naszej szkole, a pozostałe klasy miały spotkania w gabinetach z wychowawcami zgodnie z reżimem sanitarnym. Dyrekcja złożyła życzenia, aby rozpoczynający się rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań i rozwijających doświadczeń, a czas spędzony w naszej szkole pozwolił odkryć nowe pasje i rozwinąć zainteresowania.

rozpoczecieroku szkol2rozpoczecieroku szkol3rozpoczecieroku szkol4rozpoczecieroku szkol5

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook