• Czcionka:
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Drodzy Uczniowie,
życzę, aby rozpoczynający się rok szkolny 2021/2022 był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań i rozwijających doświadczeń. Niech czas spędzony w naszej szkole pozwoli odkryć nowe pasje i rozwinąć zainteresowania.
Życzę, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w poznawaniu świata, a jego odkrywanie dostarczało wiele radości.

Szanowni Nauczyciele,
życzę Państwu satysfakcji z podejmowanych działań i dumy z osiągnięć swoich podopiecznych. Niech rozpoczynający się nowy rok szkolny będzie czasem spokojnej i efektywnej pracy.

Szanowni Rodzice,
jesteście Państwo bardzo ważną częścią naszej szkolnej społeczności. Życzę Państwu dobrej współpracy z dyrektorami, nauczycielami i wychowawcami. Niech to współdziałanie zaowocuje sukcesami Waszych dzieci i przyniesie wiele powodów do zadowolenia.

Marzena Mieszko
dyrektor SP5